En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri

2012-eme-di-eme-ilkbahar-gelinlik-modelleri-2-300x217

Yaz aylarının yaklaşması ile düğün sezonu da açılmaya başladı. Tüm gelin adayları da 2013 yılının en çok tercih edilen gelinlik modelleri arayışı içerisine girdi. Tüm gelin adaylarına yardımcı olmak amacıyla gelinlik modellerini inceledik.

En çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında çok kabarık ve harika taşlarla ve tamamen el işçiliği ile hazırlanmış gelinlikler yine çok ön planda yer alıyor. Bunun yanı sıra sade ve şık çok zarif gelinlikler yerlere kadar uzanan harika bir dantel kullanılarak hazırlanan duvaklar ile gelinliği tamamlayıp çok güzel bir gelin olabilirler.

Ayrıca balık modelli gelinlikler de en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında çok büyük bir yer kaplıyor. Balık model gelinlikler dizlerden aşağıya kat kat inerek tıpkı bir deniz kızı gibi harika bir görünüm kazandırıyor. Yine her zaman olduğu gibi straplez gelinlikler de çok büyük ilgi görüyor.

Tüm gelin adaylarına bu hayatlarındaki en büyük ve en özel günlerinde yardımcı olmak amacıyla en çok tercih edilen gelinlik modellerini sıraladık. En güzel gelin olabilmeniz için bir birinden farklı bu harika gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. 2013 yılının en güzel gelini siz olabilirsiniz. Modayı en yakından takip edilerek hazırlanmış olan harika tasarımlı gelinlikler siz gelin adaylarını bekliyor.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>