Ekose Etek Modelleri

kirmizi_ekose_etek_15

Ekose gömlek, etek, elbise, ayakkabı, çanta ve atkılar 2014 yılı boyunca egemenliklerini koruyacaklar gibi görünüyor. Böylece kırmızı kareli etek sevenlere de gün doğdu; zira bu modelin piyasada sayısız çeşidi bulunuyor. Uzun etekleri veya tesettür giyim tarzını tercih edenler için de çok güzel etekler tasarlanmış. 2014 kırmızı ekose etek modelleri arasında bulunan bu tarz bir eteği siyah bir kazak ve siyah botlarla, veya güzel bir gri kısa hırka ve aynı renkteki çizmelerle tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı ekose eteğinizin üzerine kırmızı bluz da giyebilirsiniz, fakat farklı renkler eteğinizi daha belirgin hale getirecektir. Kısa bir kareli kırmızı etek yine kısa bir kazak ve uzun botlarla kombinlendiğinde çok güzel duruyor. Kırmızı, mavi ve siyah karelere bölünmüş bir kısa eteği siyah kazak ve çoraplarla tamamlayıp üzerine de mavi bir hırka alarak çok şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu tip etekler beyaz gömlek ve siyah ceketle de çok güzel bir bütünlük oluşturuyor. Salaş etekleri seviyorsanız 2014 kırmızı ekose etek modelleri arasında sizin için tasarlanmış asimetrik, püsküllü etekler bulabilirsiniz. Kareli kırmızı peplum etek çeşitleri de peplum stilini sevenler için. Böyle bir eteği içine soktuğunuz dar bir siyah bluzla ve topuklu siyah botlarla kombinleyerek çok tarz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yaz mevsiminde aynı kombin siyah bir atlet ve siyah sandaletlerle güzel duracaktır.

Tesettür tarzında giyinenler kareli uzun kırmızı etek üstüne siyah bir üst giyip başlarını yine kırmızı bir örtüyle kapatarak şık görünebilirler. Aynı kombin eteğin içinde olan yeşil, mavi, krem gibi renklerle de yapılabilir. Kırmızı-gri ağırlıklı ekose etekleri gri renkli parçalarla kombinlerseniz görünümünüz çok şık olur.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>