Deniz Kızı Gelinlikler

deniz_kizi_gelinlik_10

Gelinlikler dünyasının parlayan yıldızlarından balık etek gelinlik modelleri 2014 gelinlik trendleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Deniz kızı gelinlik olarak da anılan bu modellerin zarif ve kadınsı görünümleri, hatları kısmından sonra değişik biçimlerde açılan eteklerinin hareketliliği gelin adaylarının aklını başından alabilir. Bu tarz gelinlikler arasında azla süse sıcak bakmayan bayanlar için sade gelinlik modelleri de bulunuyor. Kalp yakalı, göğüs kısmı işlemeli, etekleri düz kumaşla tasarlanmış modeller gibi.

Sayıların her sezon biraz daha artan renkli gelinlik modellerini beğenenler 2014 deniz kızı gelinlik modelleri arasında bu tarzda parçalar da bulabilecekler. Pastel renkleri tercih edenler kremin değişik tonlarında modeller tasarlanmış, daha renkli bir gelinlik isteyenlerse sarı, pembe ve diğer renklerle hazırlanmış modellere göz atabilirler. Balık etek gelinliklerin eteklerinin çok farklı biçimlerde olduğu görülüyor; bir kısmı A tipi modellerde olduğu gibi kademeli bir şekilde açılırken bazıları kat kat etek şeklinde tasarlanmış. Yoğun drapeleri bir noktada güzel bir taşla toplanan, o noktadan başlayan yırtmaç benzeri açıklıktan farklı dokuda bir kumaştan yapılmış eteklerin çıktığı kuyruklu gelinlik modelleri de gayet güzel görünüyor. Dantelli gelinlik modelleri de bir başka güzel; bazı modellerde kıvrımlı V yakaların kenarlarını süsleyip omuzlara geçen danteller kollarda da devam ediyor ve ortaya çok şık uzun kollu gelinlik modelleri çıkıyor. Yaka ve roba biçimler için de alternatif bol; V yakalılar, kalp yaka gelinlikler, straplez kesimli modeller, askılı gelinlikler gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>