Deniz Kızı Gelinlik Modelleri

denizkızı gelinlik

Deniz kızı gelinlik modelleri gelin adaylarının gözlerini kamaştırıyor. Kaliteli kumaşlardan yapılan ve kusursuz olarak tasarlanmış olan gelinlik modelleri, oldukça şık, zarif ve çekici. Düğün ya da nikah törenlerinde her gelin adayının kusursuz görünme isteği Deniz kızı gelinlik modelleri sayesinde yerine geliyor.

En kaliteli tafta kumaşların, ipeklerin, kaliteli tüllerin ve en gösterişli ve ağır gipür dantellerin kullandığı gelinlik modellerinden birini seçerek, gelinlerin o en özel ve en mutlu günlerinde güzel olmaması mümkün değil.

Kabarık model gelinlik tercih edenler için prenses eteğin tasarlandığı gelinliklerde, gelinler gerçekten bir prensese ya da bir peri kızına benziyor. Hem düz tüllerle hem de kendiliğinden parlak transparan organze kumaşlarla tasarlanmış olan modeller sayesinde gelinler o istedikleri kusursuz güzelliğe ulaşıyor.

Daha düz modeller tercih eden ve adeta bir elbise tarzında gelinlik tercih edenler için, beli ortaya çıkaran, göğsü, sırtı ve omuzları gösterişli gipür dantellerle tasarlanmış olan gelinliğin arkasından devam eden kuyruğu sayesinde hem çok zarif ve sade hem de bir o kadar gösterişli bir şıklık sağlanabiliyor. Ya da kısa eteklere sahip olan gelinlik modellerinin, eteklerinde kullanılan detaylar gelinliklere hem çok şeker hem de büyük görsellik katmış.

Kısa eteklerde kullanılan uzun duvaklarsa gelinlikleri tamamlamada kusursuz bir detay. Son zamanlarda gelinliklerde kemer modası furyası ortaya çıktı ve çok da başarılı oldu. Abiye tercih edenler için parlak taşlarla gelinliğin üzerine işlenmiş olan çok şık kemerlerin yanı sıra daha sade modeller olan renkli tüllerden yapılan kemerler de hem çok güzel hem de büyük ilgi görüyor. Uçuk pembe tüllerden gelinlerin bellerine taktıkları kemerler beyaz gelinliklerde oldukça şık duruyor.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>