Dantelli Nişan Modelleri

dantelli-nişan-elbise

Her biri göz alan ve kendine hayran bırakan dantelli nişan modelleri nişan törenleri için oldukça şık ve hoş. Dantelin ne kadar güzel ve zengin durduğunu hemen bütün hanımlar bilir. Bu nedenle şıklıklarını garanti etmek isteyen kişilerin dantel tercih etmesi bundandır. Etekleri ya da kolları dantellerle tasarlanmış olan nişan elbiseleri mürdüm, türkuaz, somon ve tabiî ki her zaman moda olan ve şık olmayı sağlayan siyah renklerde tasarlanmış.

Dantelli nişan modelleri arasında dore renkli danteller ve yine dore renklerle tasarlanmış gipür dantelli elbiseler arkasındaki uzun yırtmaçları kapamak için kullanılarak hem gizemli hem de kusursuz şıklık yaratmış. Bir de tamamı dantelle yapılmış olan çok şık ve zarif nişan elbiseleri var ki onlar ince bedenlerde çok daha büyük zarafet oluşturabiliyor. Uzun ve beyaz dantelli elbiseler gelin adaylarına evlilik provası öncesinde de adeta bir gelin kadar güzel ve hoş kılabiliyor. Pek çok renk seçeneği ile dantel elbiseler her modelde kusursuz ve tam şıklık sağlamayı başarıyor.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>