< Dantel Kollu Gelinlik Modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Genel - Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri 27 Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

2013 yılının en güzel dantel kollu modelleri bu başlık altında. . Yıllardır straplez gelinlikler yada  bolerolu gelinlikler kullanılıyordu . . Ama 2013 yılında gelinlik modası tamamen yerini dantel kollu gelinliklere bıraktı. . Hemen Hemen her gelinlikçi vitrininde  dantel kollu gelinlik örneğini bulmanız mümkün. .

Dantel kollu gelinlik modellerini hem kapalı(türbanlı) hemde açık gelin adayları tercih edebilir. . Gelinliğe dantelin vermiş olduğu asil görüntüyü tartışmaya bile gerek yok. . Zevkinize göre gelinliğinizin ister tamamen hepsini dantel yaptırabilir isterseniz sadece  üst kısmını dantel kumaşını kullanabilirsiniz. .

Dantel kollu gelinlik modellerinde genellikle taşlar kullanılmamakta , dantel kumaş zaten gelinliğin duruşunu başlı başına değiştirmektedir. Zarafeti üzerinizde taşımak istiyorsanız sizler için seçtiğimiz en güzel dantel kollu gelinlikleri aşağı kısımda inceleyebilirsiniz .

Etiketler:, , , , , , , ,


Yorum yapın

Daha fazla Genel
2013 Kıyafet Kombinleri

Güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte sokaklar caddeler adeta çiçek bahçesi gibi . . Cıvıl cıvıl kombinler gençlerin ve kendini genç hissedenlerin...

2013 En Trend Abiye Modelleri

Düğün, nişan, davet ve mezuniyet etkinlikleri şu sıralar sıkça yapılmaya başlandı. . Peki, bu o özel günlerde nasıl abiye seçmeliyim...

Kapat