Dantel İşlemeli Gelinlik Modelleri

dantel işlemeli gelinlik

Düğün gününü en özel kızı olan gelinler dantel işlemeli gelinlik modelleri ile bu işlem meydana gelene kadar çok uzun bir koşuşturmacanın içinden çıkmış oluyorlar. Hayatlarının bu en mutlu günlerinden dantel işlemeli gelinlik modelleri ile düğünlerinde her şeyin tam ve kusursuz olması için ellerinden gelen özeni gösteriyorlar.

Öncelikle düğünün yapılacağı yeri özenli bir şekilde seçiyorlar. Gelebilecek kişi sayısını dikkat alarak yaptıkları bu seçimin ardından hazırlıkla başlamış oluyor. Nikah davetiyeleri konusunda seçim yapmak için önlerine sayısız davetiye örneği çıkartılıyor.

Bunun ardından nikah şekeri seçimi geliyor. Bu ara onların en çok beğendiği ve en özen gösterdikleri gelinliklerini seçme işi zaten başlamış oluyor. Yüzlerce model içinden kendilerine en çok yakışacak olan modeli bulmak için günlerce bir arayış içinde oluyorlar. Genelde bayanların tercihine bırakılan düğün işlemlerinde erkekler sadece kararları uygulamakla yetiniyorlar.

Erkekler de en az bayanlar kadar bu mutlu güne önem veriyorlar. Ama bayanların bu konudaki hassas görüşlerine sanırım hiç bir erkek şu ana kadar karşı çıkamamıştır. Kendileri sadece en özen göstererek sanırım damatlıklarını rahatça seçebiliyorlar.

Bunun dışında bayanların fikri ya da onayı olmadan hiç bir davranışta bulunmuyorlar. Her iki taraf içinde gayet uzun ve emek gerektiren tüm bu işlemlerin asıl amacı hayatlarının en güzel günlerinden biri olan nikah günlerinde her şeyin istedikleri gibi olması. Gelen misafirlerini en iyi şekilde rahat ettirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

Bu güzel ve eğlenceli hareketlilik onları yorsa da sonunda hepsine değdiğinin hem onlar hem de çevrelerindeki herkes farkına varıyor. Umarım herkesin bu konudaki koşturmacası ve emeği en güzel şekilde yerini bulur ve bu özel gece hem kendileri hem de sevdikleri çok mutlu olurlar.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>