Dağınık Saç Modelleri

dağınık gelinlik saçı modelleri (2)Dağınık saç modelleri genç ya da yaşlı her bayana yakışması özelliği ile oldukça itibar görmektedir. Özellikle toplantı ve davetlerin vazgeçilmez modeli olan bu saç şekli her durumda kurtarıcı rolü oynamaktadır. Dağınık saç modelleri farklı detaylar içerse de genel olarak adından da anlaşılabileceği gibi dağınık bir görüntü oluşturmaktadır.

Dağınık toıpuz diye adlandırlıan topuz çeşidi genellikle gece toplantı ve davetlerinde uygulanır. Kadınlar dekolte bir gece kıyafeti tercih ettiğinde ve son anda biraz açık olduğu kanısına vardıklarında bu saç modeli ile dikkati başka yöne çekmeye çalışırlar.

Örnek olarak, göğüs dekolteli bir bayan fazla açık giyindiği hissine kapıldığı zaman dağınık bir topuz ve omuz kısmından çıkartılmış bukleler ile durumu kurtarabilir.Bu saç modeli aynı zamanda oldukça kadınsı bir görüntü oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Birçok kadın silik görüntüsünü bu model saç ile hareket kazandırmakta ve etkileyici bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca her yaş kesimi tarafından ilgi görmesi kuaförleri bu modeli geliştirmelerine neden olmakta ve yenilenmesinin önünü açmaktadır.

 

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>