< Dağınık Saç Modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Gelin Saçı Modelleri - Dağınık Saç Modelleri

Dağınık Saç Modelleri

dağınık gelinlik saçı modelleri 2 240x300 Dağınık Saç ModelleriDağınık saç modelleri genç ya da yaşlı her bayana yakışması özelliği ile oldukça itibar görmektedir. Özellikle toplantı ve davetlerin vazgeçilmez modeli olan bu saç şekli her durumda kurtarıcı rolü oynamaktadır. Dağınık saç modelleri farklı detaylar içerse de genel olarak adından da anlaşılabileceği gibi dağınık bir görüntü oluşturmaktadır.

Dağınık toıpuz diye adlandırlıan topuz çeşidi genellikle gece toplantı ve davetlerinde uygulanır. Kadınlar dekolte bir gece kıyafeti tercih ettiğinde ve son anda biraz açık olduğu kanısına vardıklarında bu saç modeli ile dikkati başka yöne çekmeye çalışırlar.

Örnek olarak, göğüs dekolteli bir bayan fazla açık giyindiği hissine kapıldığı zaman dağınık bir topuz ve omuz kısmından çıkartılmış bukleler ile durumu kurtarabilir.Bu saç modeli aynı zamanda oldukça kadınsı bir görüntü oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Birçok kadın silik görüntüsünü bu model saç ile hareket kazandırmakta ve etkileyici bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca her yaş kesimi tarafından ilgi görmesi kuaförleri bu modeli geliştirmelerine neden olmakta ve yenilenmesinin önünü açmaktadır.

 

Etiketler:,


Yorum yapın

Daha fazla Gelin Saçı Modelleri
Gelin Saçı Modelleri

Gelin saçı modelleri, her yıl değişen trendleri ile gelinlerin, gelinlikleri ile bir tam bir uyum içinde olmasını sağlarken, pek çok...

Kapat