Bordo Abiye Elbise Modelleri

bordo_abiye_03

Kendine özgü bir havası olan bordo rengi özellikle gri, siyah ve krem renkleriyle kombinlendiğinde ortaya çok hoş görünümler çıkar. Omuzdan gelen işlemeli ince askıların elbisenin orta kısmında 3 katlı zarif bir kolye biçimini aldığı uzun bir bordo abiyeyi aynı renkteki sivri burunlu ayakkabılarla tamamlayarak katıldığınız davetlerde bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. Bordo abiye elbise modelleri arasında yer alan degaje yakalı, belinden aşağıya doğru elbisenin kumaşından yapılmış bir kuşağın sarktığı bir diz üstü abiye elbise ise sade bir şıklığı tercih edenler için ideal bir model olabilir. Böyle bir elbiseyi taşlı siyah ayakkabılar, taşları ayakkabıdakilere benzeyen küpeler ve küçük bir siyah abiye çanta ile tamamlayarak havalı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Sırtı açık abiye elbiseleri seviyorsanız boyu dizin biraz altına inen boyundan bağlı bir elbiseyi tercih edebilirsiniz. Sırt dekoltesinin hakkını vermek için uzun saçlarınızı tepeye veya bir tarafa toplamanızda fayda var. Bordo abiye elbise modelleri genellikle siyahla kullanılır, fakat krem/ten rengi gibi açık renkler de bu renk elbiselerle güzel bir tezat oluşturur. Bordo elbise altına açık renk topuklu bir ayakkabı giyebilir ve kıyafetinizi ayakkabınıza uygun şık bir çantayla tamamlayabilirsiniz. Üstünde elbisenin renginde kısa bir bolerosu olan bordo tonunda bir straples abiye elbise özellikle dekolte sevmeyen kadınlar için güzel bir tercih olabilir. Üst kısmı drapeli olan ve boleronun bir tarafında, elbisenin bel kısmının diğer tarafında bulunan işlemelerin ayrı bir hava kattığı böyle bir elbise size asil bir şıklık verecektir.

İnce askılı, yuvarlak yakalı ve belden büzgülü zarif, sade bir bordo abiyeye uzun bir kolyeyle hareket kazandırabilirsiniz. Üst kısmı işlemeli, alt kısmı düz saten kumaşla tasarlanmış uzun etekli bir bordo rengi elbise size bir prenses havası verecektir. İhtişamlı modelleri sevenlerse tek omuzdan askılı, bele kadar vücuda oturan ve etekleri taşlarla süslü drapelerle süslenmiş kabarık etekli abiye elbiseleri düşünebilirler.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>