Akay Gelinlik Modelleri

Akay-Gelinlik-Premium-Dream-00

Değişik model ve tarzlarıyla göz dolduran Akay gelinlik modelleri bu sene de kendini gösteriyor. Bu senenin modasını yansıtan gelinlik modelleri ile gelin adaylarının başını döndürüyor. Uzun, kısa, dantelli ve sadeliğiyle öne çıkan kazanan Akay gelinlik modelleri  tasarımları ile beğeni kazanmaktadır. Sıklıkla dantel işlemeler kullanılan Akay gelinlik modellerinde zarifliği ön planda tutmayı sağlamaktadır.

Bunun yanında sade eteğinin yanında korse şeklinde tasarlanmış dantel işlemeli üst bölümleri ile de yaratıcılık katmışlardır. Sade eteklerin yanı sıra üst bölüme daha fazla hareket ve detay katan Akay gelinlik modelleri farklı bir tarz yaratmıştır. Akay gelinlik modelleri kısa dantel elbisenin üzerine uzun tüller ile farklılık katarak gelinlik modellerine bir yenisini daha eklemişlerdir. Uzun gelinlik modellerinin yanında Akay gelinlik modelleri için zarif kısa gelinlik modelleri de bulunmaktadır.

Gelinlik modellerine küçük dokunuşlarla tarz katan Akay gelinlik modelleri arasında uzun kabarık ve kat kat desenli minik taşlarla süslenmiş gelinlik modelleri de yer almaktadır. Genelde sıkı bir vücuda sahip olanların tercih ettiği bu gelinlik modelleri sizin de güzelliğinize güzellik katmak da yarar sağlayacaktır.

Sık tercih edilen beyaz gelinliklerin yanı sıra akay gelinlik modellerinin içinde ten rengine uygun renkte gelinlik modelleri de vardır. Genelde kır düğünleri için tercih edilen Akay gelinlik modelleri gelin adaylarının başını döndürmektedir. Bir çok çeşit arasından seçim yapmak oldukça zor olmaktadır. Uzun gelinlik modellerinin yanında zarif uzun duvaklarla da gelinlik modellerine şıklık katmaktadır.

Tek kol detaylı gelinlik modellerini de Akay gelinlik kolaksiyonunun içinde bulabilirsiniz. Sadeliği daha çok tercih eden Akay gelinlik modellerinde sıklıkla düz etek seçimleri yapılarak abartıyı azaltmak istemişlerdir. Bunun yanı sıra dikkati üst bölüme çekerek omuzları kapatmak isteyenler içinde farklı detaylar kullanmışlardır.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>