Abiye Modelleri

Dekolte-Abiye-Modeli-4-225x300

Her renkte şık ve zarif olan abiye modelleri bu senede kadınların başını döndürüyor. Tarzınıza uygun uzun, kısa, kabarık veya sade modelleri istediğiniz şekilde bulabilirsiniz.  Düz, straplez, taşlı ya da tüllü modeller en çok tercihler arasındadır. Bu senenin modası olan cıvıl cıvıl ve göz acılı abiye modelleri vitrinleri süslemektedir.  Düğünlerde, gideceğiniz şık veya özel yemeklerde seçimleriniz erkeklerin dikkatini çekmenizi sağlayacaktır. Tarzını yaratmak için kendi zevklerinizi keşfedin.  Öncelikle kendinizi tanımalı ve vücut ölçülerinize uygun modeller seçmelisiniz. Seçeceğiniz modeller sizi rahat ettirmeli ve zor durumda bırakmamalıdır.

Dar modeller tercih edecekseniz ince belli bir vücuda sahip olmanız gerekmektedir. Eğer ince bir belle sahip değilseniz sakın üzülmeyin. Bunun içinde modellerimiz mevcuttur ve bunun yerine kraliyet tipi abiye modellerimizi tercih edebilirsiniz. Geçen yılın modası olan dantel modeller bu senede kadınların dikkatini çekmeye yetiyor. Özellikle sade ve göğüs dekoltesiz bir kıyafet istiyorsanız sırt dekolteli modeller göz dolduruyor. Eğer abartılı taşları ve süsleri sevmiyorsanız onların yerine sade ama zarif modellere göz atın. Kuşkusuz ki bu şekilde de istediğiniz görünüme sahip olacaksınız.

Gerçekten vücudunuza güveniyorsanız straplez modelleri tercihleriniz arasında bulundurun. Siyah renk sık kullanılan modeller arasında olsa da sizi her zaman zayıf ve zarif göstermeye yetecektir. Ama bunun yanında gerçekten dikkat çekmek istiyorsanız renginizi bulmalısınız. Pembeler, sarılar, kırmızılar, yeşiller bu yazın tarzını yansıtacaktır. Altına seçeceğiniz uygun ayakkabılarınız ve şık takılarınızla gecenin yıldızı olabileceğinizi sakın unutmayın. Küçük dokunuşlarla bu şıklık yarışının içinde sizde yer alın. Sahip olduğunuz vücuda, düşüncelerinize ve her zaman yanı başınızda bulunan tarzınıza sahip çıkın. Bunların yanında alacağınız kıyafetin kumaşını bilmeniz size her zaman kolaylık sağlayacaktır. Her zaman kendinize güvenin ve şıklığınıza şıklık katın.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>