Tek Omuzlu Gelinlik

gelinlik-4

Geride kalan eski tarz askılı, ipli, straplez gelinliklerin yerini bu sene tek omuzlu gelinlik almaya başladı bile. Gecenizi de gerçekten rahat geçirmeniz için tercihleriniz arasına mutlaka tek omuzlu gelinlik modellerini bulundurmalısınız. Son yılların modası olan tek omuzlu gelinlik kendini gösteriyor. Straplez modellerden sıkılan gelin adaylarına iyi bir fikir olarak ortaya çıkmaktadır. Bu seçimle oldukça tarz görünüp zarif bir hava katabilirsiniz. Parlak taşlarla süslenmiş gelinliğinizin üzerine dökümlü tül detaylı tek omuz tasarımla tamamlanarak ağırbaşlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Yoğun tül üzerine farklı bir tarz kullanarak çiçek aplikli tek omuz detayı asilliğinizi ön plana çıkaracaktır.

Sade bir gelinliğin üzerine tek odaklanılan yerinizin omuzunuz olmasını istiyorsanız da bu modele bir göz atmanız gerekecektir. Sade gelinliğin üzerine tek omuz detaylı seçim değerli taşlar yardımıyla süslenerek hazırlandığında sizi ışıl ışıl yaparak göz alıcı bir güzelliğe sahip olacaksınız. Eteğinize uyumlu bir tarzda kullanılan tek omuz detayı size zariflik katacaktır. Eğer abartıyı ve çiçekleri seviyorsanız bunu gelinliğinizin tercihinde de kullanabilirsiniz. Şık gelinliğinizin üzerine gül motifleriyle yapılan tek omuzda yüzünüzü güldürecektir. Şıklığının yanında gelinlikte tek omuz size rahatlık sağlayacaktır. Bu tercih gecenizin daha hareketli ve hızlı geçmesini sağlayarak size yardımcı olacaktır. O yorgunluk ve hareketlilikle straplez bir gelinlik taşımak sizi daha da çok yoracaktır. Klasik askılı seçimler daha basit kaldığı için tek omuzlu gelinlikler size ayrı bir hava katacaktır. Bu tercihinizle beğenileceğinize ve gözlerin sizin üzerinizde olacağına emin olabilirsiniz. Tek omuzlu gelinlik modelleri geniş omuzlu gelin adaylarında daha hoş duracaktır. Bunu yanında bu tercih dar omuzlu gelin adaylarında hacim kazandıracaktır. Çiçeklerle donatılan, pırıltılı, gold detaylı, katmanlı seçimler ile şıklığınıza zarafet katabilirsiniz.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>