< 2014 Yeşil Nişan Elbisesi Modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Nişan Modelleri - 2014 Yeşil Nişan Elbisesi Modelleri

2014 Yeşil Nişan Elbisesi Modelleri

Yesil Nisan Elbiseleri 15 2014 Yeşil Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan töreni belli bir zaman sonra gelin olmayı uman genç kızların önem verdiği, görünüm ve davranışlarıyla beğenilmek istediği bir etkinliktir. Bu tören kimi zaman sadece aile büyükleriyle nişanlanacak çiftin katılımıyla gerçekleşir; bazen de açık veya kapalı büyük bir alanda çok sayıda akraba ve arkadaşın katıldığı bir organizasyon düzenlenir. Nişanlanacak bayanlar her iki durumda da şık ve güzel görünmeyi arzu ederler. 2014 yeşil nişan elbisesi modelleri arasında nişan töreninde çimenlerin, yaprakların ve gerçekleşmesi umulan muratların bu güzel rengine bürünmek isteyen bayanların beğeneceği birçok model bulunuyor.

Yeşil abiye elbise modelleri arasında en soluk, en pastel olanlarından en parlak ve göz alıcı olanlarına kadar yeşilin birçok tonunu bulabilirsiniz. Su yeşili abiye elbiseler, zümrüt yeşili olanlar; uçuk, parlak ve koyu yeşiller nişan töreninizde güzel görünmenizi sağlamak üzere sizi bekliyor. Belki renk tonu koyu sarıyla açık yeşil arasında bir yerde olan kabarık etekli uzun bir straplez abiye giymek istersiniz. Veya tercihinizi yine straples, göğüs kısmı simli kumaşla tasarlanmış, drapelerle zenginleştirilmiş eteği kuyruklu bir modelden yana kullanırsınız. Nişan töreninde kısa abiye elbise giymeyi tercih edenler için 2014 yeşil nişan elbisesi çeşitleri arasında bu tip modeller de bulunuyor. Ev ortamında yapılan nişan merasimlerinde uzun veya kısa etekli abiyeler giyilebilir, fakat kabarık etekli abiye modellerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Böyle etekler dar alanlarda rahat etmenize engel olur.

Tek omuzlu abiye elbise modellerini sevenlere 2014 abiye elbise modelleri arasında böyle elbiseler de bulunduğunu müjdeleyelim. Kemerli elbiseler, otantik modeller, sırtı açık elbise çeşitleri, parlak satenler, uçuşan şifonlar ve daha pek çok model beğeninize sunulmak üzere özenle tasarlanmış. Size aralarından en doğru seçimi yapmak kalıyor. Elbisenizin bir vitrin mankeninin veya bir başkasının üzerinde duruşuyla sizin üzerinizdeki duruşunun aynı olmayacağını unutmayın ve nişan elbisenizi mutlaka deneyerek alın.

Etiketler:,


Yorum yapın

Daha fazla Nişan Modelleri
Nişan Elbisesi seçerken nelere dikkat edilmeli?

Nişanlanacak kişi sizseniz nişan elbisenizin biçimi fiziğinize, rengi ten renginize uyumlu olmalıdır. Klasik siyah abiye elbise modelleri arasından seçim yapabilirsiniz;...

2014 Nişan Kıyafetleri

2014 yılında gerçekleşmesini hayal ettiğiniz nişan töreniniz için nasıl bir kıyafet alırdınız? Modacıların tasarladığı 2014 nişan elbiseleri arasında tarzınıza ve...

Kapat