2014 Yeşil Nişan Elbisesi Modelleri

Yesil_Nisan_Elbiseleri_15

Nişan töreni belli bir zaman sonra gelin olmayı uman genç kızların önem verdiği, görünüm ve davranışlarıyla beğenilmek istediği bir etkinliktir. Bu tören kimi zaman sadece aile büyükleriyle nişanlanacak çiftin katılımıyla gerçekleşir; bazen de açık veya kapalı büyük bir alanda çok sayıda akraba ve arkadaşın katıldığı bir organizasyon düzenlenir. Nişanlanacak bayanlar her iki durumda da şık ve güzel görünmeyi arzu ederler. 2014 yeşil nişan elbisesi modelleri arasında nişan töreninde çimenlerin, yaprakların ve gerçekleşmesi umulan muratların bu güzel rengine bürünmek isteyen bayanların beğeneceği birçok model bulunuyor.

Yeşil abiye elbise modelleri arasında en soluk, en pastel olanlarından en parlak ve göz alıcı olanlarına kadar yeşilin birçok tonunu bulabilirsiniz. Su yeşili abiye elbiseler, zümrüt yeşili olanlar; uçuk, parlak ve koyu yeşiller nişan töreninizde güzel görünmenizi sağlamak üzere sizi bekliyor. Belki renk tonu koyu sarıyla açık yeşil arasında bir yerde olan kabarık etekli uzun bir straplez abiye giymek istersiniz. Veya tercihinizi yine straples, göğüs kısmı simli kumaşla tasarlanmış, drapelerle zenginleştirilmiş eteği kuyruklu bir modelden yana kullanırsınız. Nişan töreninde kısa abiye elbise giymeyi tercih edenler için 2014 yeşil nişan elbisesi çeşitleri arasında bu tip modeller de bulunuyor. Ev ortamında yapılan nişan merasimlerinde uzun veya kısa etekli abiyeler giyilebilir, fakat kabarık etekli abiye modellerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Böyle etekler dar alanlarda rahat etmenize engel olur.

Tek omuzlu abiye elbise modellerini sevenlere 2014 abiye elbise modelleri arasında böyle elbiseler de bulunduğunu müjdeleyelim. Kemerli elbiseler, otantik modeller, sırtı açık elbise çeşitleri, parlak satenler, uçuşan şifonlar ve daha pek çok model beğeninize sunulmak üzere özenle tasarlanmış. Size aralarından en doğru seçimi yapmak kalıyor. Elbisenizin bir vitrin mankeninin veya bir başkasının üzerinde duruşuyla sizin üzerinizdeki duruşunun aynı olmayacağını unutmayın ve nişan elbisenizi mutlaka deneyerek alın.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>