2014 Takı Modelleri

taki_modelleri_1

Alışveriş, özellikle bayanların için bir nevi rahatlama yöntemidir. Kıyafetler, ayakkabılar, çantalar ve asla vazgeçilemeyen takılar… Bayanlar için takılar oldukça önemli bir yere sahiptirler. Genellikle takısız dışarı çıkmayan bayanlar, modaya uygun takılar kullanarak, kombinlerinde oluşan boşlukları doldurarak, kombinlerini zenginleştirirler ve daha şık bir görünüme kavuşmak için çabalarlar. Her sene farklı modeller ile tanışan bayanlar için, 2014 takı modelleri de oldukça göz doldurmaktadırlar.

2014 Takı modellerine baktığımızda, kalın kolyeler, kulağı dolduran aksesuarlar, kalın zincirli ve altın renginde bilezikler karşımıza çıkmaktadır. Otantik görünüme sahip olan taşlar, büyük yüzükler ve bilezikler, bayanların kombinlerini tamamlamak için oldukça şık tasarımlardır. 2014 Yılında, 2013 yılındaki gibi büyük takılar kullanılacaktır. Uzun kolyeler, önümüzdeki sene içerisinde de sıklıkla tercih edilecek modeller arasındadır. Baykuş, kedi gibi hayvan figürlerinin olduğu uzun zincirli hemen hemen göbek hizasına kadar uzanan kolyeler, sade beyaz bir tshirtün üstüne takıldığında da, şıklık kazanılmasına yardımcı olacaklar. 2014 Takı modellerinde, taşlı yuvarlak küpeler de oldukça fazla tercih edileceğe benziyor. Yalnızca küpelerde değil, yüzük ve kolyelerde de rengârenk ve farklı tasarımlar düşünülerek yapılmış takılar, 2014 yılının modası olacaklar.

Takı meraklısı bayanlar için, 2014 yılı takı modelleri, 2013 yılının devamı niteliğinde olduğu için, bu yıl aldıkları takıları önümüzdeki senede kullanabilirler. Böylece hem gereksiz masraf yapmamış olurlar hem modaya uyum sağlayabilirler.

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>