2014 Straplez Gelinlik Modelleri

2014_Straplez_Gelinlik_02

Yaz gelinleri başta olmak üzere bütün gelin adaylarının en sevdiği gelinlik modelleri arasında yer alan straplez gelinlikler tasarımcılar tarafından her yıl yeni eklemeler, farklı süslemelerle yeniden servis ediliyor. 2014 straplez gelinlik modelleri farklı vücut tiplerindeki kadınlara yakışması için birçok farklı formda tasarlanmış. İsterseniz kabarık eteklerle romantik ve prensesvari bir görünüme bürünebilir, dilerseniz daha sade modeller tercih edebilirsiniz.

Bir kır düğünü söz konusu ise kabarık etekli gelinlik ve nişanlık modellerinden uzak durmanızı tavsiye edeceğiz; zira böyle bir modelle toprağın, çimenlerin üzerinde rahat etmeniz zor olur. Ağırlıklı olarak ipek şifon, ipek organze veya tül kumaşların kullanıldığı çiçek, dal, yaprak gibi motiflerle bezenmiş sade gelinlikler açık hava düğünleri için daha uygun seçimlerdir. Düğününüz şık bir kapalı mekanda, bir balo salonunda olacaksa 2014 gelinlik modelleri arasından ihtişamlı ve gösterişli modeller seçebilirsiniz. Kabarık etekli, uzun kuyruklu ve uzun duvaklı gelinlikler böyle bir mekanda rahatça giyilebilir. 2014 straplez gelinlik modelleri çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğundan zevkinize uygun bir model bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Kalçalara kadar düz bir kumaşla geldikten sonra kabarık tül kumaşlarla hareketlendirilmiş gelinlikler, balık etek gelinlik çeşitleri, sadece göğüs kısmı işlemeli olup alt tarafı sade bir şekilde tasarlanmış modeller ve çok daha fazlası gelinlik mağazalarında sizi bekliyor.

Kemerli gelinlik modelleri arasında da çok şık parçalar bulunduğunu ekleyerek bitirelim. Göğsün kısmının altında veya belde kullanılmış olan bu kemerler sade olabileceği gibi parlak kumaşlardan veya gösterişli taşlardan yapılmış da olabiliyor. Bazı modellerin ise basen kısmında kemer kullanılmış. Siz seçim yaparken fiziğinize en uygun olan modellerle yönelmelisiniz tabii. Tereddütleriniz varsa mağazanın tecrübeli elemanlarından bu konuda yardım alabilirsiniz.

 

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>