< 2014 Saç Modelleri ve Saç Renkleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Genel - 2014 Saç Modelleri ve Saç Renkleri

2014 Saç Modelleri ve Saç Renkleri

gelin saci makyaji 8 245x300 2014 Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Kadınlar için saçlar çok önemlidir. Kadınlığı temsil eden bir parçaları da saçlardır. Bu sebeple saçlara ayrı bir özen gösteren bayanlar için, her senenin saç modasının takibi de önemlidir. Saç modellerini değiştirmek, saç renginde farklılıklara gitmek, kadınları aynı zamanda rahatlatır. Modanın her sene değişmesi de bu yönüyle avantajlıdır. Modayı takip eden bayanlar için de, 2014 saç modelleri ve saç renklerinden aşağıda bahsedeceğiz.

2014 Saç renklerinde, genellikle doğal renklere yönelme söz konusudur. Doğallığın ön plana çıktığı 2013 yılının takip ettiği 2014’te de bayanlar daha çok kahve, kumral ve açık kumral tonlarını tercih etmelidirler. Cilt rengine göre siyaha ya da koyu kumrala da yönelme olabilir. Bayanların rahatlığının da göz önünde tutularak hazırlanan modellerde, salaş saç modelleri 2013’teki gibi kullanılmaya devam edilecek. 2014 saç modellerinde, dağınık ve salaş topuzlar, salaş at kuyrukları ve dağınık salık bırakılmış saçlar sıklıkla kullanılacaklar. Hafif dalgalı saçlar da, doğal görünüme kavuştuklarında, bayanların şıklıkları modayla birleşerek, ortamın yıldızı olmalarını sağlayacak. 2014 saç renklerine bakıldığında, doğal tonlardaki balyajlar da, saçlara ışıltı katacaklar. Saçların bakımlı ve doğal görünmesi, tüm görünümü değiştirdiği için, saçlar da modaya uyum sağlamalıdır.

2014 Saç modelleri, doğallıktan yanadır. 2014 Saç renkleri de doğal renkler olmalıdır. Dolayısı ile önümüzdeki sene bayanlar hem rahat edecek hem doğal görünerek şıklıklarını konuşturacaklar.

Etiketler:,


Yorum yapın

Daha fazla Genel
2013-2014 Sonbahar/Kış Sezonu Elbise Modelleri

Önümüzdeki kış sezonunda özel günlerde ve şık restoranlardaki yemek davetlerinde bayanları yaka ve etek kısmında dantel işlemeler olan düz renkli...

Güzel Giyinmenin Sırları

Gerek medyatik kişilerle ilgili görsellerde, gerekse kendi çevrenizde görebileceğiniz gibi giyime çok fazla para sarf edebilecek durumda olmak güzel giyinmek...

Kapat