2014 PEPLUM ETEK MODELLERİ

Peplum_Etek_12

2014 yılı boyunca farklı renklerdeki peplum parçaları sıklıkla göreceğiz. Bu tarz eteklerle yapacağınız kombinler kıyafetinizdeki diğer unsurlara bağlı olarak abiye kıyafet de, ofis kıyafeti de, günlük kıyafet de olabilir. Kısa bir siyah peplum eteği askılı bir beyaz penye ve siyah açık ayakkabılarla tamamlayarak yaz günlerinde havalı görünebilirsiniz. 2014 peplum etek modelleri arasında yer alan koyu bordo renkli böyle bir etek ise şık bir dantelli bluz ve uygun ayakkabılarla tamamlandığında bir arkadaşınızın nikah töreninde giyebileceğiniz nefis bir kombin oluşabilir.

Değişik ve renkli bir görünümü tercih ediyorsanız iki renkli peplum etekleri uygun parçalarla tamamlayarak bunu sağlayabilirsiniz. Örneğin ekstra kısmı mavi olan bej rengi bir peplum kısa etek mavi ayakkabılarla giyilebilir. Mavi siyah pötikare desenli peplum eteğinizi siyah bir kısa kazak ve mavi veya siyah ayakkabılarla tamamlayarak ofisinizde son derecede şık görünebilirsiniz. Pembe rengi seviyorsanız bu renkte peplum etekler bulmanız da mümkün. Sade bir beyaz bluz, ince siyah kemer ve bir çift siyah topuklu ayakkabı bu renkteki bir etekle yakışacaktır.

2014 peplum etek modelleri arasındaki yeşil bir eteği beyaz ve siyah parçalarla tamamlayarak gayet trendy bir görünüme bürünebilirsiniz. Siyah peplum eteklerin üzerine en çok yakışan parçalarsa açık renkli dar bluzlar. Bu kombinlerde ayakkabılarınız siyah veya bluzunuzla aynı renkte olabilir. Kırmızı bir peplum etek siyah bluz, siyah çanta ve siyah-beyaz ayakkabılarla tamamlandığında ortaya çok şık bir görünüm çıkacaktır.

Bu yıl siyahla beyazın beraber kullanılması veya bir başka deyişle monokrom trendi çok moda. Bu renklerdeki bir peplum eteği kendi renklerinin dışında kırmızı parçalarla da tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>