2014 Nişan Kıyafetleri

2014n9

2014 yılında gerçekleşmesini hayal ettiğiniz nişan töreniniz için nasıl bir kıyafet alırdınız? Modacıların tasarladığı 2014 nişan elbiseleri arasında tarzınıza ve vücut biçiminize uyacak birbirinden güzel kıyafetler bulunuyor. Gri satenden kumaştan yapılmış, bele kadar vücuda oturduktan sonra bollaşan uzun bir abiye tuvalete ne dersiniz? Veya belki koyu pembe tonunda ve balık formunda beli kemerli bir modeli tercih edersiniz.

Tesettür giyim tarzını tercih ediyorsanız 2014 nişan kıyafetleri arasında sizin için de sayısız alternatif var. Örneğin hardal, sarı, kahve tonlarındaki düz ve desenli kumaşlardan dikilmiş bir elbiseyi kahverengi bir eşarpla tamamlayabilirsiniz. Veya koyu gri işlemeli kumaşla tasarlanmış İspanyol kollu bir abiyeyi seçebilirsiniz. Bu elbisenin koyu tonunu açık gri renkli bir örtüyle dengelerseniz ortaya daha aydınlık ve uyumlu bir görünüm çıkacaktır. Tesettür abiye modelleri içinde yeşil tutkunları için tepeden tırnağa bu tonlarda tasarlanmış kıyafetler de yer alıyor.

Nişan elbisesi olarak tercih edilen modeller daha çok uzun etekli olsa da 2014 nişan elbiseleri etekleri yerleri süpüren kıyafetlerden ibaret değil. Kısa bir abiye düşünüyorsanız dizin hafif üstünde dar bir siyah etek ve asimetrik kesimli parlak kumaştan bir peplum üst sizin için uygun olabilir. Ya da omuzu taşlarla süslenmiş tek omuzlu siyah bir abiye elbise giyebilirsiniz.

2014 nişan elbisesi modelleri dantel kumaşlar, taşlar veya boncuklarla yapılmış işlemeler ve kemerli abiye elbise modelleriyle geliyor. Seçiminizi yaparken nişan töreninizin yapılacağı mekanı da göz önünde bulundurmayı ve elbiseniz gösterişliyse fazla takı kullanmaktan kaçınmayı unutmayın.

 

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>