2014 Kısa Gelinlik Modelleri

Kısa_Gelinlik_Modelleri_12

Tüketicileri her bakımdan memnun etmeye kararlı görünen modacılar giyim ve aksesuarlarla ilgili her konuda olduğu gibi gelinlikler konusunda da bütün yaratıcılıklarını konuşturuyor ve her zevke uygun modeller üretiyorlar. Her vücut biçimine de tabii ki, burası çok önemli. 2014 kısa gelinlik modelleri arasındaki birbirinden şık gelinlikleri gözden geçirdiğinizde bunların farklı fiziki yapılara hitap ettiklerini göreceksiniz. Gelinliğin ille de uzun ve kabarık etekli, uzun duvaklı ve kuyruklu olması gerektiğini düşünmeyen bayanların tercih ettiği kısa etekli gelinlik modelleri arasında çok şık parçalar bulunuyor.

Boyunuz kısaysa ve minyon tipliyseniz bacaklarınızı daha kısa gösterecek olan diz altı gelinlik çeşitlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Dizin biraz üstünde veya mini gelinlik modelleri size daha çok yakışacaktır. Minyon tipli kadınların uzak durması gereken bir başka model de çok kabarık gelinlik modelleri. Ufak tefek bir yapınız varsa bu tarz gelinliklerin içinde kaybolabilirsiniz. Dantelli gelinlik modellerini seviyorsanız 2014 kısa gelinlik modelleri arasında çok sayıda bu tip gelinlik bulabilirsiniz. Yaka dekoltesi ve kolları transparan dantel kumaşla tasarlanmış bir iki parça gelinlik tam da aradığınız şey olabilir. Veya şeffaf dantel kumaşın bir kılıf gibi sardığı sade bir straplez gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Seçenekleriniz bu modellerle sınırlı değil tabii ki. Dantelden yapılmış uzun kollu ve tül etekli bir gelinlik modeli de hoşunuza gidebilir.

Göğüs kısmında çiçek figürleri bulunan kemerli bir kısa gelinliği saçınıza iliştirdiğiniz beyaz bir çiçekle tamamlayarak çok güze görünebilirsiniz. Sırtında V şeklinde bir dekolte olan kısa gelinlikler de beğeninize sunulan modeller arasında yer alıyor.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>