2014 Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

kirmizi_abiye_11

Bir sezon bitmeden bir sonrakinin kreasyonlarını hazırlayan moda tasarımcıları 2014 abiye elbise modellerini de gösterime çıkardılar. Katıldıkları davetlerde kırmızının enerjik, iddialı ve canlı havasını yansıtmak isteyen kadınlar birbirinden güzel modeller arasından seçim yapmakta biraz zorlanabilirler. 2014 kırmızı abiye modelleri arasında kabarık eteklilerden dantelli strapleslere, tek omuzlulardan kısa abiye elbise çeşitlerine, önü çapraz bantlılardan taş işlemelilere kadar sayısız çarpıcı elbise modeli bulunuyor.

Yılbaşı partisi için göğüs kısmı drapeli, göğüs altında göz alıcı bir taş işlemesi bulunan kemerli bir uzun abiye modelini düşünebilirsiniz. Dantel abiye elbiseleri seviyorsanız Zuhair Murad koleksiyonunda hayal ettiğinizden de iyisini bulabilirsiniz. Ünlü modacının koleksiyonundan seçtiğiniz yer yer transparan dantel kumaşla tasarlanmış kabarık etekli kısa bir kırmızı abiyeyi bilekten bağlı bir çift kırmızı ayakkabı ile tamamlayarak çok çarpıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayak bilekleriniz kalınsa ayakkabı için başka bir model düşünmeyi unutmayın. Nispeten sade bir modeli arıyorsanız 2014 kırmızı abiye modelleri arasında bulunan, tek süsünün omzundaki kumaştan çiçek figürü olduğu bir tek omuzlu abiye elbise aradığınız parça olabilir. Kalın askılı, kemerli ve kemerinin üzerinde minik bir taş işlemesi bulunan kırmızı bir abiye tuvaleti elbiseyi süsleyen taşların aynısından yapılmış bir kolyeyle tamamlayabilirsiniz. Vücut yapınız uygunsa Vera Wang koleksiyonundan tek omuzlu, drapeli, diz üstüne kadar vücuda oturduktan sonra etekleri birden hareketlenip kabarıklaşan bir deniz kızı abiye modelini düşünebilirsiniz.

Tesettürlü giyiniyorsanız birbirinden şık kırmızı tesettür abiye elbise çeşitleri arasında size hitap edecek parçalar mutlaka çıkacaktır. Bizim önerimiz tepeden tırnağa kırmızılara bürünmektense bazı detayları farklı renklerde kullanmanız. Bütünüyle kırmızı renkte bir elbiseyi açık renk bir örtü ve yine açık renk ayakkabılarla tamamlayın. Veya başörtüsü, kemer ve ayakkabılarınızın rengi siyah olsun. Böylece kıyafetiniz daha belirgin olacak, daha çok göze çarpacaktır.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>