2014 Kına Gecesi Kıyafet Modelleri

Kına_Gecesi_Modelleri_08

Zaman her şeyi değiştirirken gelenekleri de aynı bırakmıyor, bazıları azalır veya yok olurken kimileri biçim değiştirerek devam ediyor. Kına gecesi de her şeyiyle eskisi gibi olmasa da varlığı devam eden geleneklerimizden biri. Günümüzde kına geceleri genellikle bekarlığa veda partisi şeklinde organize ediliyor. Arkadaşlarıyla eğlenirken güzel ve şık görünmek isteyen gelin adayları kına gecesi elbiseleri arasından en güzelini seçmeye çalışıyorlar.

Konsept ne kadar değişse de kına gecesinde esas olan düğünden önce arkadaşlar ve tanıdıklarla samimi ve neşeli bir ortamda güzel zaman geçirmek. Gelin adaylarının bu önemli günde güzel görünmek için 2014 kına gecesi kıyafetleri arasından seçim yapabilirler. Kaftan veya bindallı olarak bilinen kıyafetlerin her zaman bir alıcısı kitlesi var, fakat kına gecesi abiye modelleri arasında farklı seçenekler de bulunuyor. Kına kaftanı ve bindallıda en çok tercih edilen renk kırmızı. Üzerlerinde nefis işlemeler olan ve çoğunlukla bir başlıkla tamamlanan bu kıyafetler arasında lacivert ve mor gibi farklı renklerde olanları da mevcut.

Geleneksel kına elbiseleri dışında seçenekler arayanlarsa kırmızı, mavi, yeşil, bordo tonlarındaki kısa veya uzun abiye elbise modelleri arasından seçim yapabilirler. 2014 kına gecesi kıyafetleri arasında bu tarzı tercih edenler için tesettür abiye modelleri de bulunuyor.

Günümüzün bekarlığa veda gecesi tarzındaki kına geceleri kapalı salon, havuz başı veya tekne gibi ortamlarda düzenlenebiliyor. Bu tip partiler için kabarık etekli abiye elbise çeşitleri, balık etekli abiyeler veya farklı tarzlardaki gece kıyafetleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>