< 2014 Kına Gecesi Kıyafet Modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Kına Gecesi Modelleri - 2014 Kına Gecesi Kıyafet Modelleri

2014 Kına Gecesi Kıyafet Modelleri

Kına Gecesi Modelleri 08 225x300 2014 Kına Gecesi Kıyafet Modelleri

Zaman her şeyi değiştirirken gelenekleri de aynı bırakmıyor, bazıları azalır veya yok olurken kimileri biçim değiştirerek devam ediyor. Kına gecesi de her şeyiyle eskisi gibi olmasa da varlığı devam eden geleneklerimizden biri. Günümüzde kına geceleri genellikle bekarlığa veda partisi şeklinde organize ediliyor. Arkadaşlarıyla eğlenirken güzel ve şık görünmek isteyen gelin adayları kına gecesi elbiseleri arasından en güzelini seçmeye çalışıyorlar.

Konsept ne kadar değişse de kına gecesinde esas olan düğünden önce arkadaşlar ve tanıdıklarla samimi ve neşeli bir ortamda güzel zaman geçirmek. Gelin adaylarının bu önemli günde güzel görünmek için 2014 kına gecesi kıyafetleri arasından seçim yapabilirler. Kaftan veya bindallı olarak bilinen kıyafetlerin her zaman bir alıcısı kitlesi var, fakat kına gecesi abiye modelleri arasında farklı seçenekler de bulunuyor. Kına kaftanı ve bindallıda en çok tercih edilen renk kırmızı. Üzerlerinde nefis işlemeler olan ve çoğunlukla bir başlıkla tamamlanan bu kıyafetler arasında lacivert ve mor gibi farklı renklerde olanları da mevcut.

Geleneksel kına elbiseleri dışında seçenekler arayanlarsa kırmızı, mavi, yeşil, bordo tonlarındaki kısa veya uzun abiye elbise modelleri arasından seçim yapabilirler. 2014 kına gecesi kıyafetleri arasında bu tarzı tercih edenler için tesettür abiye modelleri de bulunuyor.

Günümüzün bekarlığa veda gecesi tarzındaki kına geceleri kapalı salon, havuz başı veya tekne gibi ortamlarda düzenlenebiliyor. Bu tip partiler için kabarık etekli abiye elbise çeşitleri, balık etekli abiyeler veya farklı tarzlardaki gece kıyafetleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Etiketler:


Yorum yapın

Daha fazla Kına Gecesi Modelleri
kına gecesi modelleri
Kına Gecesi Modelleri İle Göz Kamaştırın

Kına gecesi modelleri belki de düğünün gölgesinde kaldığından dolayı çok önemsenmemektedir. Fakat bu yapılan oldukça büyük bir yanlıştır. Zira sadece hayatta...

Kına Gecesi Kıyafetleri
Kına Gecesi Kıyafetleri

Kına gecesi kıyafetleri gelin adaylarının arkadaşları ile doyasıya eğlendikleri gecede giydikleri kıyafetlerdir. Kimi gelin adayı bu gecede çok süslü, abartılı...

Kapat