2014 İlkbahar Gelinlikleri

ilkbahar_gelinlik_modelleri_02

Zaman çok hızlı geçmektedir ve bu yıl bazı konularda moda yılı artık bitmiştir. Şimdiden öbür yılın modası  merak edilmekte. 2014 İlkbahar Gelinlikleri de şimdiden bayanlar için merak konusu olmuş durumda. Nasıl modeller olacak? Acaba, yada ne kadar modaya uyumluluk kendini gösterecek?

Bütün bu soruların cevabını vermek için biraz erken gibi gözükse de bazı moda tasarımcıları daha şimdiden modeller üzerine ip uçları vermeye başlamıştır. 2014 İlkbahar Gelinlikleri , her şeyden önce sade bir şıklığı yansıtacak. Bayanlar gelinlikleri giydikleri zaman bahar havasını yansıtmaya başlayacaklar. Renk olarak “beyaz” renk uyumu kendini gösterecek. İlkbahar yağmur ayları olduğu için bayanlar gelinliklerini giydiklerinde tarz ve farklılık olması açısından ellerine şemsiye alabilecekler. Yani “aksesuar” olarak bu modeller kendini büyük ölçüde gösterecek. Gelinliklerde ayrıca dekolte bakımından da üst tarafta derinlikler yaşanabilir. İlkbahar havasını tam olarak yansıtmak içinse bayanlar aksesuar olarak çeşitlilik ile süsleneceklerdir.

2014 İlkbahar Gelinlikler, dediğimiz gibi tam anlamıyla moda tutkunlarına hitap edecek ve bayanlar artık kendilerini gelinlikler içinde çok daha farklı ve şık bulacaklardır. İlkbahar düğünleri açık havalarda yapıldığı için ayrıca bu yerlere özel renk ve tasarımlar da ilkbaharda kendini gösterecektir.Daha erken gibi görünse de tasarımcılar önümüzdeki yılın gelinlik modellerini şimdiden tasarlamaya başlamışlardır.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>