2014 Hamile Elbisesi Modelleri

hamile_elbisesi_06

Bebek bekleyen kadınların bu süreçte de iyi görünmek için alışverişe çıktıkları zaman ilk alışverişte birçok kıyafet almamaları önerilir. Hamile giyim sektöründeki firmalar genellikle 9 ay boyunca işe yarayacak kıyafetler üretirler fakat bu kıyafetler ortalama seviyede kilo alacak kadınlara hitap eder. Bu yüzden alışverişin bir kısmını ilerleyen zamanlara bırakmalısınız. 2014 hamile elbisesi modelleri arasında kendinizi bu dönemde de güzel hissetmenizi sağlayacak birçok parçalar yer alıyor. Gebelik döneminde moral önemlidir, rahat ve şık hamile kıyafetleri giymenin moraliniz üzerinde de olumlu etkisi olur.

Göğüs altı büzgülü elbise ve tunik çeşitleri bu dönemde rahat etmeniz için ideal parçalardır. Bu elbiselerin altına mevsimine göre tayt veya çorap giyebilirsiniz ya da elbisenizi üstüne giydiğiniz kısa bir boleroyla hareketlendirebilirsiniz. Kot pantolon seviyorsanız 2014 hamile giyim eşyaları arasında bu sürece uygun pantolonlar bulabilirsiniz. Kotunuzun üzerine şık bir çiçekli tunik giyerek canlı ve enerjik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Veya paçaları büzgülü bol ve rahat bir kot pantolonu güzel bir beyaz üstle tamamlayabilirsiniz. 2014 hamile elbisesi modelleri arasında çocuk beklerken davet edildiğiniz etkinliklerde giyebileceğiniz çok şık hamile abiye elbiseleri de bulunuyor. Yakası taşlarla süslenmiş kısa bir elbise, hamile tarzında güzel bir abiye tulum veya tuvalet dünyaya gelmesi için gün saydığınız bebeğinizle beraber eğlenirken şık ve havalı görünmenizi sağlar.

Gebelik döneminde de 2014 moda trendleri çerçevesinde giyinmek isterseniz kendinize güzel bir ekose elbise seçebilirsiniz. Mevsim kışsa gebe bayanlar için tasarlanmış dökümlü ve yumuşak trikolar sizi de, bebeğinizi de ısıtacaktır.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>