2014 Fırfırlı Gelinlik Modelleri

Firfirli_gelinlik_modelleri_07

2014 gelinlik trendleri denince akla gelen ilk şeylerden biri olan fırfırlı gelinliklerden birini giymeyi kim istemez? Genel olarak sade ve spor giyimden hoşlanan ve bu tutumunu düğününde de devam ettirmek isteyen gelin adayları istemez tabii ki. Onlar için 2014 gelinlik modelleri arasında birbirinden şık nispeten sade gelinlikler mevcut. 2014 fırfırlı gelinlik modelleri ise düğün töreni sırasında çektirdiği fotoğraflara sonradan baktığında görkemli bir gelin görmek isteyenler için tasarlanmış.

Fırfırlı kısa gelinlik çeşitleri son derecede göz alıcı görünmekle beraber, daha ihtişamlı bir görüntüyü tercih edenler uzun gelinlik modellerine yöneliyor. Eteği fırfırlarla süslü kabarık etekli gelinlik çeşitleri hele ki bu fırfırlar yukarıdan, bel kısmından başlayarak aşağıya doğru bir şelaleden akan sular gibi iniyorsa daha da gösterişli duruyor. Tercihinizi kalçaların altına kadar vücuda oturduktan sonra başlayan fırfırları aşağıya kadar eşit bir genişlikle inen modellerden yana da kullanabilirsiniz. Fakat biz belden itibaren giderek genişleyen fırfırlı gelinliklerin bambaşka bir havası olduğunu söylemiş olalım.

2014 fırfırlı gelinlik modelleri üst kısım itibarıyla başta straplez kesim olmak üzere değişik modellerden oluşuyor. Straplezden hoşlanmıyorsanız kolsuz veya ince askılı bir modeli tercih edebilirsiniz. Tesettür gelinlik arayanlar ise uzun kollu modellere yönelecektir. Bir başka alternatif olarak beğendiğiniz bir fırfırlı gelinliğin üzerine üst kısmın dekoltesini kapatacak bir bolero veya şık bir üst diktirmeyi düşünebilirsiniz.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>