2014 Askılı Gelinlik Modelleri

askili_gelinlik_13

Şantuk, şifon, organze, saten, kordone dantel, güpür, tafta, ipek şantuk fay gibi kumaşlardan yapılan askılı gelinlikler birbirinden güzel tasarımlarıyla gelin adayları tarafından beğenilmeyi bekliyor. 2014 askılı gelinlik modelleri arasında yer alan, askılarını oluşturan çiçek figürlerinin etek uçlarında da desen olarak kullanıldığı gelinliklerle prenseslere özgü bir zarafete bürünebilirsiniz. Aralarında fırfırlı gelinlik çeşitlerinin de bulunduğu askılı modeller deniz kızı kesimli olanlardan kabarık eteklilere kadar birçok model barındırıyor.

Etekleri tül kumaşından yapılmış güzel bir dantel askılı gelinlik ile düğün gününüzde bir peri kızına benzeyebilirsiniz. Vücut tipiniz müsaitse bu tarz gelinliklerin bedeni kalçaların altına kadar saranlarını tercih edebilirsiniz. Çiçek figürleri veya taşlarla yapılmış askılar gelinliklerde çok güzel duruyor, fakat isteyenler için spagetti askılı gelinlik çeşitleri de mevcut. Böyle ince askıları olan, göğüs kısmı işlemeli kumaştan yapılmış ve bir koltuk altından başlayıp belin diğer tarafında biten drapelerle süslenmiş bir gelinlikle çok güzel bir gelin olabilirsiniz. 2014 askılı gelinlik modelleri arasında beyaz gelinlikler dışında cappucino ve krem rengi gelinlik modelleri de bulunuyor. Kalın askılı belinde taş işlemeleri olan, yumuşacık ve dökümlü dantel kumaşla tasarlanmış bir cappucino rengi gelinlik beyazın dışında bir seçenek arayanlar için çok şık bir alternatif olabilir.

Kısmen veya baştan aşağıya drapeli gelinlik çeşitleri, kuyruklu gelinlik modelleri, duvaklı gelinlikler, boncuk veya taş işlemeli olanlar ve daha birçok modelde üretilmiş olan askılı gelinliklerle düğün töreninizde ışıl ışıl, şık, bakımlı, güvenli ve mutlu görüneceksiniz. Sade gelinlikleri aksesuarlarla renklendirmeyi, gösterişli modellerdeyse aksesuar kullanımında ölçülü olmayı unutmayın.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>