< 2014 Abiye Elbise Modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Abiye Modelleri - 2014 Abiye Elbise Modelleri

2014 Abiye Elbise Modelleri

2014 Abiye Elbise 111 200x300 2014 Abiye Elbise Modelleri

Elbiseler, bayanların vazgeçemedikleri ve gardıroplarını her zaman süsleyen kıyafetlerdir. Rengârenk ve farklı modellerde elbiseler, bayanların şık bir görünüme sahip olmaları için, her sene farklı tasarımlarla mağazaları süslemektedir. Bu sebeple moda tasarımcıları elbiseler konusunda oldukça hassas ve dikkatli davranarak, her sene farklı tasarımları bayanların beğenisine sunmaktadırlar. Özellikle abiye elbiselerde, her dönem değişik modeller, mağaza vitrinlerini süslemektedirler.

2014 Abiye elbise modelleri de, önümüzdeki sene için düğünü balosu veya özel bir gecesi olanlar için özenle tasarlanmıştır. 2013 yılı abiye elbiselerinde görülen açık yeşil ve açık mavi pudralı tonlar, 2014 yılında da karşımıza çıkacaklar. Son 2 yıldır moda olan önü kısa arkası uzun olan elbiseler, 2014 yılında etkisini kaybetmeye başlayacak ve daha çok uzun elbise modelleri özel geceleri süsleyecekler. Dantellerin süslediği modeller de, 2014 abiye elbise modelleri arasında yerlerini alacaklar. Aynı zamanda gri ve metal tonları da son dönemlerin en çok kullanılan renkleri olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Gelecek yıl için de aynı şekilde kullanılacak olan gri ve metal tonları, farklı elbise tasarımlarıyla vitrinleri süsleyecekler. 2014 Abiye elbise modellerinde, uzun elbiselerde derin yırtmaçlar dikkatleri çekiyor. Şık tasarımlarda sıklıkla kullanılan derin yırtmaçlar, cesaretli bayanların vazgeçilmezleri olacaklar.

2014 Yılı için özel geceleriniz varsa, 2014 abiye elbise modellerini takip ederek hem modaya uyabilir hem gecenin en şık bayanı olabilirsiniz. Geçen yılın 2013 Abiye Elbise Modelleri ile aralarındaki farkları görmek için buraya bakabilirsiniz.

Etiketler:,


Yorum yapın

Daha fazla Abiye Modelleri
2014 Abiye Modelleri

  Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte vitrinlerde 2014 Abiye model tasarımları da karşımıza çıkmaya başladı. 2014 yılında kadınların özel gecelerde ve...

2013 Derin Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Dekolte; kendine güvenen cesur bayanlar için vazgeçilmezdir. . Kıyafet kombinlerin de dekolteyi tek bölgede kullanmak daha doğru olacaktır. . Özellikle...

Kapat