2014 Abiye Ayakkabı Modelleri

abiye_ayakkabi_02

Bayanlar için ayakkabılar farklı bir yere sahiptir. Alışveriş bir yana dursun, ayakkabılar hayatlarında alışverişten daha ötedirler. Bu sebeple her bayanın ayakkabı dolabında bol miktarda ayakkabı bulunmaktadır. Bu ayakkabılar, kendi aralarında da model model ayrılmaktadırlar. Abiye modeller, spor modeller, günlük giyilebilecek modeller vs. Abiye modeller, bayanlar için daha özel bir yere sahiptirler.

2014 Abiye ayakkabı modelleri de, yine bayanların dolaplarına eklenecek, oldukça şık modellerdir. Özel geceler için, özenle tasarlanmış ayakkabılar, çok farklı renklerde ve çok farklı modellerde, moda severlerin karşısına çıkacaklar. 2013 yılında, daha çok pudra tonların bulunduğunu görüyoruz. 2014 yılı da, 2013 yılına benzer özellikler taşımaktadır. Taşlı aksesuarlı parlak abiye ayakkabılar çoğunlukta olduğu gibi, aynı zamanda pudra tonlarının olduğu kurdele detaylı ayakkabılar da 2014 yılında karşımıza sıklıkla çıkacak modeller arasındadırlar. Platform topukların yerini yavaş yavaş almaya başlayan kalın topuklar, abiye ayakkabılarda fazla tercih edilmemektedirler. Genellikle çivi topuk ayakkabılar, abiye ayakkabılara daha fazla yakıştırılmaktadırlar. Bu sebeple, 2014 abiye ayakkabı modellerinde de sıklıkla çivi topuklara rastlanacaktır. Aynı zamanda ayakkabılardaki dantel detayları da, özgünlüğünü sürdürerek, 2014 yılında kullanılmaya devam edileceklerdir. Gümüş, altın yaldızlı renklerin de karşımıza sıklıkla çıkacağını söylemekte fayda var.

2014 abiye ayakkabı modelleri, ayakkabı ve moda severler için özenle farklı modellerde, moda tasarımcıları tarafından tasarlanmaya devam ediyor.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>