2013 Sünnet Annesi Abiye Modelleri

2013 Sünnet Annesi Abiye Modelleri (12)Bir annenin en değerli varlığı çocuklarıdır. . .Çocuklarının özel  günleri anneler için çok fazla önem taşır . . Özellikle erkek anneleri evlatlarının sünnetinde düğün sahibi olduğu için giyimine kuşamına özen gösterir. . Sünnet gününde ne giyeceğine karar verirken her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür. .

Hem düğün sahibinin vermiş olduğu duyguyla hem de evladının erkekliğe adım atacağı günde çok şık olmak istemesi en doğal hakkıdır. . Bir anne için kendi düğünü nasıl önemli ise oğlunun sünnet düğünü de aynı derecede önemlidir. . . O gün için giyilecek kıyafeti genellikle anne adayları diktirmek ister. . Eğer abiye sünnet annesi satan yerler varsa hazır alabilmesi de elbetteki mümkündür. .

Peki !! sünnet annesi nasıl bir kıyafet seçmeli bugünkü yazımız SÜNNET ANNELERİ için. . . Bu özel günde şık ama sade kıyafet tercihi abartısız makyaj sade bir topuz yaptırmalısınız. . Kıyafetinizin çok şatafatlı olması şık olacağınız anlamına gelmediği gibi sade ve asil kıyafet seçimi o gün bütün gözleri sizin üzerinizde toplar. . 2013 Sünnet Annesi Abiye  Modelleri Aşağıdadır.

Etiketler:, , , , , , ,

2013 Sünnet Annesi Abiye Modelleri için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Abiye Kıyafetler için Türban Tavsiyeleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri  yorumladı. 08:21 - 03 / 09 / 2013:

    […] türbanlarının da güzel görünmesini istiyorlar. Kına gecesi yapacak olan genç kızlar veya sünnet annesi konumundaki bayanlar abiye türban bağlama tekniklerine ve kıyafetleriyle başörtülerinin […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>