2013 Özel Tasarım Gelin Ayakkabısı Modelleri

2013 Özel Tasarım Gelin Ayakkabısı Modelleri (26)

Gelin ayakkabısı gelin için büyük önem taşır . . Sürekli koşuşturma halinde olacağı için rahat kullanışlı bir  ayakkabı olması gerekir. Diğer gelin adaylarından farklı olarak gelin ayakkabınızı özel tasarım yaptırabilirsiniz. . Üst kısmı tamamen taşlı incili veya renkli gelin ayakkabısı ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. .

Eş adayınızla aranızda boy  farkı varsa topuklu ayakkabı giyebilir yalnız dikkat etmeniz hususun topuklu ayakkabınızı platform topuk şeklinde seçmelisiniz. Platform ayakkabılar ile ayağınız yere direk temas etmeyeceğinden ağrı sızı problemi yaşamayacak düğün gününüzü mükemmel bir şekilde geçireceksiniz.

Hala kafanızda soru işaretleri varsa aşağı kısımda olan birbirinden güzel özel tasarım ayakkabılarını inceleyebilir ve benzer ayakkabı modelleri mağazalarda bulabilirsiniz !!

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>