2013 Nikah Şekerleri

2013 NİKAH ŞEKERİ MODELLERİ (11)Düğün hazırlıklarının en eğlenceli işi nikah şekeri seçimidir. . Sevdiklerinizin karşısında “evet”diyeceğiniz bu özel günde konuklarınıza ikram edeceğiniz en güzel nikâh şekeri modelleri bu başlık altında toplandı. . Bazı gelin ve damat adayları nikah şekerini kendileri yaparken bazıları ise hazır olarak satın almayı tercih ediyor. . .

Nikah şekerinizi kendiniz yapacaksanız modelini iyice düşünmeli gerekli malzemeleri temin etmelisiniz. . düğün telaşı olduğu için hazır almayı düşünenler ise birkaç ay önceden nikah şekerlerinin siparişini vermelidir. .

Bir diğer dikkat edilecek husus ise davetli sayısına göre nikah şekeri. . Eksik çıkması halinde gelin ve damat adayı huzursuz olabilir. . Bu sıkıntıların yaşanmaması için fazla miktarda yaptırmanız gerekmektedir.

Etiketler:, , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>