2013 Gelin Takısı Modelleri

2013 gelin takı modelleri (6)Geçmişten günümüze kadar gelen bir adettir takı töreni. . Her gelin adayı takılarla donatılır düğünlerde nişanlarda. .

Birinci dereceden akrabalarımız alacağı takılar konusunda fikrimizi alırlar genellikle. . . Uzun süreli takmayı düşündüğümüz takıları sade seçmekte yarar var. . Günlük kullanım açısından zor olmayacaktır çünkü. Gelinliğinize uygun takı seçme şansınızda var tabiî ki. . İncili veya taşlı küpe, kolye ve bileklikten oluşan setler tercih edebilirsiniz. Ya da zümrüt bir yüzük elinizde ışıl ışıl parlayabilir. Gelin aksesuarları içersinde en ilgi çeken gelinin takıları olduğu unutulmamalıdır. .

Bu yüzden seçimler ince ince elenmelidir. Birbirinden güzel şık tasarımlarıyla 2013  gelin takı setlerini yüzüklerini kolyelerini ve bileklerini biraz daha aşağı inerek bulabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>