2013-2014 Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

Tek_Omuzlu_Gelinlik_Modelleri_7

Gelinlik dünyasının parlayan yıldızlarından tek omuz gelinlik modelleri her vücut tipine uyacak bir model çeşitliliği içeriyor. Üst kısmı değişik biçimlerde detaylandırılan bu tarz gelinlikler arasında balık etek gelinlik çeşitleri ve prenses gelinlik modelleri de yer alıyor. 2013-2014 tek omuzlu gelinlik modelleri arasında gezinirken gelinliklerin omuz kısmının değişik ve göz alıcı işlemelerle süslenmiş olduğunu göreceksiniz. Omuz kısmının sade bir biçimde tasarlandığı modeller gösterişli modellerden hoşlanmayan gelin adayları için. Biraz hareket ve ihtişam isteyenlerdenseniz modacılar sizin için de birbirinden güzel modeller üretmişler.

Tek omuzlu gelinliklerin omuz kısmında taş işlemeleri olanları pırıltılı bir görünüm arz ederken çiçek figürleriyle oluşturulmuş modeller gelin adaylarına baharı anımsatan taze ve zarif bir hava veriyor. Düz bir kumaşla tasarlanmış sade bir gelinlik omuzdaki gösterişli işlemeler veya kabarık kumaşlarla bambaşka bir havaya bürünebiliyor. Omuz kısmındaki taşlarla tasarlanmış bir kemerin kullanıldığı kemerli gelinlik modelleri de ilginizi çekebilir. Bazı modellerde ise gelinliğin tek omuzu yırtmaçlı olarak tasarlanmış. Kısacası 2013-2014 tek omuzlu gelinlik modelleri arasında her zevke hitap edecek parçalar bulmak mümkün. Bel kısmına omuzdaki işlemeyle aynı kumaştan yapılmış şık bir iğnenin tutturulduğu drapeli gelinlik modellerinden birini de tercih edebilirsiniz.

Bazı tek omuzlu gelinliklerin omuz kısmında son derecede zarif yaprak motifleri yer alıyor. Bazı modellerin omuzları gelinliğin kumaşıyla sade bir şekilde bütünleşirken kimi modeller kabarık çiçek motifleriyle daha gösterişli bir hava arz ediyor. Bu tarz gelinlikler arasında diz üstüne kadar vücuda oturan drapeler ile gelip dizden itibaren kat kat kumaşlarla hareketlendiren modeller de bulunuyor.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>