2013-2014 Tek Omuzlu Abiye Elbise Modelleri

Tek Omuzlu Abiye Modelleri - 03

Şık giyinmenizi gerektiren bir etkinliğe davet edildiyseniz 2014 abiye elbise modelleri arasında birbirinden şık sayısız alternatif bulabilirsiniz. Romantik danteller, uçuşan şifonlar, ağır taftalar, parlak satenler ve tül kumaşlardan yapılmış abiyeler arasında mutlaka size yakışacak modeller çıkacaktır. Modacıların hazırladığı 2013-2014 tek omuzlu abiye elbise tasarımları çok beğeneceğiniz modeller içeriyor. Bu tarz elbiselerin size yakışacağını düşünüyorsanız moda kataloglarını bir inceleyin; mavi, yeşil, kırmızı ve siyah abiye elbise çeşitlerinin güzelliğine hayran olacaksınız.

Tek omuz abiye elbiselerin omuz kısımları değişik biçimlerde tasarlanıyor. Etek ve omuz kısmı aynı kumaştan, bedeni farklı bir kumaştan tasarlanmış modeller ilginizi çekebilir. Veya bütünüyle sade bir biçimde tasarlanmış ama omuz kısmı gösterişli olan elbiselere yönelebilirsiniz. Bazı modellerde ise elbisenin omuz kısmı üzerindeki işlemelerle bütünleşiyor ve ortaya çok şık bir görünüm çıkıyor. Bazı modellerde elbisenin tek omuzu kalın bir askı veya kısa kol görünümündeyken bazılarında bu tek omuz uzun kol biçiminde tasarlanmış. Uzun kollu olanların içinde özellikle İspanyol kol olanlarına göz atmanızı tavsiye ederiz, bu tarz kollar çok havalı duruyor. 2013-2014 tek omuzlu abiye elbise modelleri arasında uzun abiyeler de, kısa abiye elbise modelleri de mevcut.

Bu tarz elbiselerin omuz kısımları genellikle parlak taşlarla veya çiçek ve dal motifleriyle süsleniyor. Omuzu katlı ve kabarık kumaşlarla hareketlendirilmiş modeller de bulabilirsiniz. Düz renkli bir drapeli abiye elbise üzerinde parlak taşlardan oluşan bir bant şeklinde tasarlanmış modeller de ilginizi çekecek. Uygun aksesuarlar kullanıp ayakkabı-çanta uyumunu da göz önünde bulundurduğunuzda bu tarz elbiselerle gözlerin sizin üzerinizde olacağından emin olabilirsiniz.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>