2013-2014 SONBAHAR/KIŞ SEZONU JEAN MODELLERİ

Başlı başına bir piyasa haline gelmiş olan jean giyim eşyaları uygun parçalarla kombinlenerek veya taşlarla, boncuklarla detaylandırılarak abiye kıyafet niyetine bile kullanılabiliyor. En çok kullanılan ürün jean pantolon olmakla beraber kot elbise ve etek çeşitleri, salopetler ve şortlar da büyük talep görüyor. 2013-2014 sonbahar-kış jean trendleri punk ve grunge giyim tarzları çerçevesinde bolca yırtık-yamalı kot pantolon ve skinny jean modelleri içeriyor. ‘Double denim’ trendi de bütün hızıyla devam edecek; yani 2014 kış modasına uygun giyinmek istiyorsanız kotu kotla beraber giymeniz gerekiyor.

princess-on-750x900

Eskitilmiş, açılmış, taşlanmış jean etek ve pantolon modelleri önümüzdeki sezonda karşımıza çok sık çıkacak. İspanyol paça tutkunuysanız tasarımcıların sizi mutlu etmek için bu tarzda birçok model yaratmışlar. Sezonun yıldızı parlayan trendlerinden biri de kısa paçalı kotlar. Dar paça kotlarınızın paçasını kıvırarak da bu trende uyabilirsiniz. Grunge tarzının yükselişi devam ediyor; bu yüzden en az 1 tane oduncu gömleği edinmenizi tavsiye ediyoruz. Kıyafetinizi büyük yakalı, dökümlü bir hırka ve postallarla tamamlarsanız konsepte daha da uygun olur. 2013-2013 sonbahar/kış jean modelleri arasında bolca siyah ve gri pantolon bulunduğu gözden kaçmıyor. Yamalı, salaş bir kot etek alıp bunu siyah çizmeler ve kısa bir siyah kazakla tamamlayarak da sezon trendlerine uyabilirsiniz.

Önümüzdeki kış sezonunda kot pantolonlarınızı ekose gömlekler, kısa ceketler, dökümlü hırkalar veya desenli üstlerle kombinleyebilirsiniz. Bir siyah deri ceket, kürk yakalı jean mont veya kısa kürk ceket soğuk günlerde jean’lerinizin üzerinde gayet şık duracaktır. Jean gömleğinizi pantolonunuzun içine sokup güzel bir kemer ve aynı renkteki ayakkabılarla tamamlayarak da şıklaşabilirsiniz. Yine sezon trendleri arasında bulunan desenli jean pantolonları düz renkli sade üstlerle tamamlarsanız ortaya güzel bir görünüm çıkar.

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>