2013-2014 Sonbahar-Kış Tesettür Trendleri

sonbahar_kis_tesettur_model_11

Günümüzde bir sektör halini almış olan tesettür giyimle ön plana çıkan markaların koleksiyonları dışında birçok mağaza ve online alışveriş sitesinde de bu tarz kıyafetler bulabilirsiniz. 2013-2014 sonbahar/kış tesettür giyim koleksiyonlarına bakıldığında düz renkli eşarplarla kombinlenen ekose palto modelleri hemen göze çarpıyor. Düz renkli kaban veya paltoların üzerine alınan pelerin tarzı üstler de yaklaşan kış mevsiminin trendy parçaları arasında yer alıyor. Koyu renkli paltonuzu açık renkli bir pelerinle ve pelerinin renkleriyle uyumlu desenli bir eşarpla tamamlayarak çok şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

Retro tarzı kıyafetler ve 1970’lerin modasından esinlenerek tasarlanmış parçalar da önümüzdeki kış mevsiminin tesettür modelleri arasında bulunuyor. Siyah pantolon üzerine belinde ince bir zincir kemer olan bir siyah tunik giyebilir ve kıyafetinizi canlı renklerde bir eşarpla aydınlatabilirsiniz. Yan taraftan kapanan ve boyu diz altına kadar inen bir kırmızı paltoyu siyah pantolon ve kalın bir siyah kemerle tamamlayarak şık bir kombin oluşturabilirsiniz. 2013-2014 sonbahar/kış tesettür giyim koleksiyonlarında bulunan palto ve kaban modelleri zıt renkli biyeler, kol ağzında süsler, düğmeler ve ceplerle zenginleştirilmiş. Uzun kollu çiçekli bluz modelleri ise düz renk etekler ve eşarplarla çok şık bir bütünlük oluşturuyor. Uzun kahverengi eteğinizi yakası ve kolları kahverengi parçalarla hareketlendirilmiş bir beyaz gömlek ve topuklu kahverengi ayakkabılarla tamamlayarak bir arkadaşınızın kına gecesi törenine katılabilirsiniz. Desenli bir çanta gayet şık olan kıyafetinizin sadeliğine biraz daha renk ve hareket katar.

Açık renkli üstleri koyu renkli uzun etek ve eşarplarla kombinleyerek çok güzel görünümler oluşturabilirsiniz. Düz renkli kısa ceketle kombinlenmiş bir ekose etek hem güzel hem de trendy görünmenizi sağlar. Koyu renkli uzun elbiseleri ise açık renk kalın bir kemer ve kemere uygun bir eşarpla renklendirebilirsiniz; sonucun çok güzel olacağından emin olabilirsiniz.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>