2013/2014 Kaban ve Çizme Kış Modası

Kış mevsimi kat kat giysiler, kabanlar. kalın kazaklar içinde hem trendy, hem şık. hem de rahat olma konusunda bizi en çok zorlayan mevsim. Kış boyu tarzınızı korumak, sezon trendleriyle barışmak ve mevsimin soğuk yüzünden korunmak istiyorsanız 2013-2014 Kış Koleksiyonu şık. zarif ve rahat tasarımlarını sizlerle paylaşıyoruz. Kabandan trikoya, eldivenden atkıya kadar dolabımızda ki en güzel parçaları farklı tarzlarda şapkalarınızla. çoraplarınızla bir arada kullanabilir. yaratıcı kişiliğinizi daha doğru ifade edebilirsiniz.

beyaz kaban modeli

Kış stilinin anahtarı: Kaban

Siyah uzun çizmenin modası hiç geçmez. Bacakları daha uzun ve güzel gösteren bu çizmelerden mutlaka sizde edinin.

Sezonun trendlerinden goblen desenleri, pastel renkli, düz beyaz ya da bele hafif oturan kabanlar çok yakışmaktadır. Sofistike duruşunuzu güçlendirecek bu kabanla kışın ortasında da baharı yaşayabilir ve her ortamda gözlerin üzerinize hayranlıkla çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>