2013-2014 Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Buyuk_Beden_Gelinlik - 06

Fazla kilolarınız olduğu için ne herhangi bir günde, ne de düğün gününüz gibi son derecede özel bir günde kötü görünmek durumunda değilsiniz. Günümüzde çeşitli sebeplerle aşırı kilolu insanların sayısı hiç de az değil ve bunun farkında olan modacılar gayet şık büyük beden giyim tasarımları hazırlıyorlar. 2013-2014 büyük beden gelinlik modelleri arasında bulunan birbirinden güzel kalın askılı veya tek omuzlu gelinlik çeşitlerinin içinden size yakışan modelleri bulmakta güçlük çekmeyeceksiniz.

Aşağıya doğru genişleyen kesimiyle kalça bölgesini kapatan A kesim gelinlikler büyük bedenli bayanlar için uygun bir seçimdir. En güzel gününüzde fazla kilolarınız yüzünden kötü görünmek istemiyorsanız deniz kızı gelinlik çeşitlerinden uzak durmalısınız. Yakası çok keskin olmayan bir V şeklinde olan, göğüs altında şık bir kemer bulunan ve kemerden aşağıya doğru yavaşça genişleyen bir gelinlik modeli fazlalıklarınızı saklar ve sizi güzel gösterir. Belin biraz aşağısına kadar vücuda oturup daha sonra genişleyen gelinlikler de göbek ve kalça kısmındaki fazlalıkları gözlerden saklar. Üst kısmınız çok geniş değilse 2013-2014 büyük beden gelinlik modelleri arasındaki straples gelinlik çeşitleri size yakışacaktır. Göğüs altından aşağıya doğru hafif drapelerle hareketlendirilmiş gelinlikler de kilolu kadınların üzerinde güzel durur.

Büyük beden kadınların şikayetçi olduğu bölgeler daha çok kalça, basen ve göbektir. Bu durumda gelinliğinizin üst kısmının vücudunuza oturmasının bir sakıncası olmaz, biraz derince V yakalarsa dikkatleri boyun bölgenize çekmesi aşısından faydalı olur. Eteğinin ön tarafı diz altında, arka tarafı uzun olan gelinlikleri şık bir seçenek olarak düşünebilirsiniz. Sırt kısmında pencere şeklinde dekoltesi olan üst kısmı dantelli gelinlik modelleri de size yakışabilir.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>