2013-2014 Abiye Tulum Modelleri

ab4

Söz ve nişan törenleri, salon veya kır düğünleri, yılbaşı partileri gibi özel günler için tercih edilen kıyafetler çoğunlukla abiye elbise çeşitleridir. Fakat abiye pantolon ve tulum modellerinin de bir alıcı kitlesi var. Yumuşak, parlak, dökümlü kumaşlardan tasarlanan 2013-2014 abiye tulum modelleri özel günlerde etek ve elbise dışında alternatifler de arayan kadınlar için.

Su gibi akan kumaşlardan yapılmış tulumlar kendi kumaşından veya farklı kumaştan kemerlerle daha da şık bir görünüme bürünüyor. Uçları aşağıya doğru sarkan geniş bir saten tulumun bambaşka bir havaya bürünmesine yol açabiliyor. Fiziğiniz inceyse zıt renkte kemer de kullanabilirsiniz, fakat fazla kilo sorununuz varsa gevşek bir şekilde bağlanan ve tulumunuzla aynı renkte olan bir kemer tercih etmelisiniz. Böylece vücudunuz zıt renklerle bölünüp olduğundan daha kısa ve kalın görünmeyecektir. Şık bir tulumun altına zarif ve biraz da olsa topuklu bir çift ayakkabı giyerek son derecede havalı görünebilirsiniz. 2013-2014 abiye tulum modelleri arasında bütün zamanların rengi siyahın dışında gece mavisi, şarap rengi ve kırmızı renkli tulumlar da bulunuyor.

Zevkinize göre straplez abiye tulum modelleri arasından tercih yapabilir veya göğüsten büzgülü modelleri kullanabilirsiniz. Bu tarz tulumlar arasında V şeklinde geniş bir yaka dekoltesi olan kolsuz modeller de bulunuyor. Tulumunuza zıt bir renkte ve kendi aralarında takım oluşturan güzel bir ayakkabıyla çanta kullanır ve yaka açıklığını da bunların rengine uygun gösterişli bir kolyeyle süslerseniz ortaya gerçekten şık ve havalı bir görünüm çıkıyor.

Abiye tulumunuz uçuşan şifon kumaşlardan veya parlak kumaşlardan olabilir. Gümüş grisi tonunda bir tulumu siyah veya kırmızı aksesuarlarla tamamlayarak çok güzel görünebilirsiniz.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>