2013-2014 Abiye Çanta Modelleri

canta_modelleri_09

Abiye tarzında giyinmenizi gerektiren davetlere giderken görünümünüzün tam anlamıyla mükemmel olması için ayakkabı ve çanta seçimi konusunda da titiz davranmanız gerekir. Bu parçaların yanlış seçilmesi ciddi paralar sarf ederek aldığınız bir abiye elbise modelinin kötü görünmesine sebep olabilir. 2013-2014 abiye çanta modelleri arasında yer alan çanta tasarımlarına göz atarak abiye kıyafetlerinize uyum sağlayacak şık ve trendy çantalar görebilirsiniz. Örneğin ışıl ışıl simli bir yüzeyi olan zincir saplı bir clutch çanta ona uygun ayakkabılarınız da varsa açık veya koyu renkli abiyeleriniz için mükemmel bir tamamlayıcı olabilir.

Kalp biçiminde, oval veya dikdörtgen bir kutu biçiminde tasarlanmış portföy çanta modelleri de yılbaşı davetleri ve diğer davetlerde göz alıcı görünmenizi sağlayacak. Önümüzdeki kış sezonunun çantaları zengin bir renk çeşitliliğiyle geliyor; zıt renklerden hoşlanıyorsanız koyu renkli kıyafetlerinizi örneğin bir pembe çanta ile canlandırabilirsiniz. Çantayla aynı tonda bir çift ayakkabı, kemer veya başka bir detay kullanırsanız görünümünüz daha da uyumlu olur. Yine zincir saplı bir kırmızı abiye çanta aynı renkteki ayakkabılarla beraber özellikle siyah ve gri abiye elbise modelleriyle çok güzel bir kombin oluşturacaktır. 2013-2014 abiye çanta modelleri arasında yılan deseninden imal edilmiş çantalar da yer alıyor. Önünde taşlardan yapılmış bir kemer olan modeller de ilginizi çekebilir.

Zengin görünümlü taşlı abiye çanta çeşitlerinin yanında siyah çanta modelleri de defilelerde sıkça gördüğümüz siyah abiye elbise modelleriyle kullanılmak üzere alıcılarını bekliyor. Renkleri ve biçimler nasıl olursa olsun 2014 çanta modelleri ağırlıklı olarak zincir çanta çeşitlerinden oluşuyor ve bu durum tabii ki abiye çantalara da yansımış. Doğru seçilmiş güzel bir çantanın kıyafetin en önemli tamamlayıcı unsurlarından biri olduğunu unutmamanızı ve seçiminizi titizlikle yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>